facebook linkedin whatsapp instegram |

HAKKIMIZDA

BT Çelik Kapı, İlkesini ve amacını fiyat-fayda oranında tüketiciler için en iyi seviyeye ulaşmak ve tüketicilerine gerek fiyat gerekse güven konusunda maksimum seviyeye ulaşmayı hedeflemektedir. BT Çelik Kapı, ürünlerinde kalite ve estetiği ön planda tutarak, gerek ulusal gerekse uluslararası standartlar çerçevesinde üretimlerine Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 5.000m² kapalı alanda devam etmektedir. BT Çelik Kapı, ürünlerinde yaptığı AR-GE çalışmalarıyla en uygun fiyata en güvenli ve en şık üretimi gerçekleştirmeyi bir başka hedef olarak görmektedir. Ayrıca BT Çelik Kapı, özellikle ihracatıyla ülkemizi kaliteli ürünler adı altında yurt dışında temsil etmeyi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

BT Çelik Kapı olarak, hammadde ve kaynakları en verimli şekilde kullanarak, toplumun ihtiyaçlarını öngörerek ve üretime odaklanarak, kaliteli hizmet ve ürün ile güçlü bir marka prestijine sahip olarak, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini her zaman ilk seferde tutmaktayız. kaliteyi, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmektir. Güvenilir bir kurumsal işletme olmak.

VİZYONUMUZ

BT Çelik Kapı olarak değişime ve gelişime açık, güvenilir ve sürekli gelişen, araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile kriterler belirleyen, müşteri beklenti ve memnuniyetini önemseyen, satış sonrası ürün ve hizmeti satış sonrası destekler ve sonuna kadar tam destek sağlar. , Maliyet düşürücü çalışmalarla rekabet gücünü sürekli geliştiren, iyi eğitimli, yetenekli ve müşteri dostu bir marka olmak, pazarın tüm dünyada, müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları ile pozitif bir sinerji ile hareket ettiği bilinciyle hareket eden ve her zaman uluslararası standartlarda ürün ve hizmetleriyle tanındı.

KALİTE BELGELERİMİZ